Operator maszyn CNC

Opis stanowiska:

- obsługa przecinarek plazmowych z oprogramowaniem heidenhain,

- dokonywanie korekt w programie,

- wykonywanie elementów metalowych,

- kontrola wykonanych elementów,

- produkcja jednostkowa, małoseryjna.

Wymagania:

- co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC,

- umiejętność ustawiania i obsługi maszyn cnc,

- umiejętność samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym i planami,

-mile widziana znajomość przepisów BHP,

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

-pracę zmianową

- zorganizowane darmowe zakwaterowanie,

- premie dodatkowe,

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego a w przyszłości potencjalnego awansu,-

- opiekę koordynatora polskiego we Francji w trakcie trwania kontraktu,

- stały kontakt z polskim rekruterem i koordynatorem również po rozpoczęciu zatrudnienia.

JOB-NOW na zlecenie EUROPA JOB, działająca jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

JOB-NOW Sp. z o.o.

Varades, zagranica

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 2 dni